Pondelok, Jún 18, 2018

Naša ekoučebňa dostala nový šat. K vysadeným nízkokmenným ovocným  stromom a kríkom pribudla bylinková špirála, boli osadené drevené lavičky a vyhotovený geologický chodník. Touto cestou by sme chceli poďakovať predovšetkým MVDr. Jurajovi Šimunkovi za ochotu a pomoc pri prácach v ekoučebni, pánovi  Petrovi Šimunkovi  za vyhotovenie lavičiek, sponzorom: Obecnému úradu Bánov, firme Fora – Stav Šurany, firme Madplant Garden Andovce, pánovi Mgr. Ondrejovi Remiášovi za darované tehly,  pánovi  Rastislavovi Ščevlíkovi za poskytnutý makadam. Vďaka patrí aj vedeniu školy, našim učiteľom a žiakom, ktorí sa do prác zapojili. Celoslovenská rada programu Zelená škola na svojom stretnutí v dňoch 4.- 6. júla 2014 v Zaježovej  vyhodnotila naše aktivity a na základe výsledkov rozhodla, že sme úspešne postupovali v súlade s pravidlami programu a tak sme splnili všetky podmienky pre udelenie certifikátu ,,ZELENÁ ŠKOLA“. Slávnostná certifikácia sa uskutoční 9. októbra 2014 v Bratislave.